همایش با سریرا

مجری همایش‌ و وبینار داخلی و بین المللی

اجرای همایش و وبینار نیاز به سخت افزار و نرم افزارهای کارآمد و مدیریتی صحیح دارد. شبکه تبلیغات سریرا سالهاست مجری همایش‌های‌ بزرگ داخلی و بین‌المللی بوده است. از جمله همایش‌هایی که تیم سریرا موفق به اجرای آنها به بهترین شکل ممکن شده است می‌توان به اجرای همایش روز جهانی دیابت برای ۹ سال، همایش ملل و اقوام در تهران و گرگان و همکاری با نهادهای مختلف همچون وزارت بهداشت اشاره کرد.

شرکت تبلیغاتی سریرا با توجه به مجموعه دپارتمان‌هایی که در اختیار دارد می‌تواند تمام مراحل یک همایش را از جمله کمپین تبلیغاتی، چاپ بروشور، طراحی و ساخت غرفه، پذیرایی، دعوت مدعوین و غیره را به طور کامل و در بالاترین سطح به انجام برساند.

 مجموعه سریرا آمادگی خود را جهت همکاری با سازمان‌ها و نهادهای دولتی، اصناف و شرکت‌های خصوصی برای اجرای کامل همایش‌ها یا بخشی از آن را اعلام می‌دارد.

ساخت تیزر

وبینار

وبینار به معنای همایش، کلاس، سمینار و موارد اینچنینی در بستر اینترنت است. اجرای این موارد در فضای اینترنت نیاز به استفاده از ابزار ویژه دارد. اگرچه در بسیاری از موارد نگرانی‌هایی در مورد اجرای وبینار و سمینارهای آنلاین در میان صاحبین صنایع و نهادهای برگزار کننده وبینارها وجود دارد، اما می‎‌توان به تدابیر ویژه و تجربه بالا راه را برای استفاده از فضای اینترنت هموار کرد.

شما می‌توانید با آسودگی خاطر اجرای انواع وبینارها را به دپارتمان همایش و وبینار سریرا واگذار نمایید.

همایش و وبینار در صنایع پزشکی و آزمایشگاهی

سریرا افتخار همکاری طولانی مدت با اهالی صنعت پزشکی دارد. در این سال‌ها علاوه بر ارائه انواع خدمات همچون خدمات چاپ و تبلیغات، هدایای تبلیغاتی، طراحی سایت و غیره مجری همایش‌های مهمی همچون همایش سالانه روز جهانی دیابت یا همایش‌های مربوط به تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی بوده‎‌ایم.

همکاری با انجمن تامین کنندگان تجهیزات آزمایشگاهی و بیمارستان فوق تخصصی دیابت تابان و بسیاری از مجموعه‌های دیگر موجب شده است که تجربه بالایی در همکاری با این صنف شریف داشته باشیم.

اجرای کامل همایش، وبینار، سمینار، غرفه‌سازی، ساخت انیمیشن و کلیپ تبلیغاتی، طراحی و ساخت بنرهای شهری و بسیاری از تبلیغات محیطی کلان در تخصص تیم کاملا حرفه‌ای سریراست. چه از مدعوین همایش‌های مهم ملی و بین المللی باشید چه مجری آن، کافیست انجام کلیه امور را به تیم مجهز سریرا بسپارید تا بهترین‌ها را برای شما رقم بزنند.