برای اجرای موفق پروژه‌های چاپی در کنار سخت افزارها و دستگاه‌های دقیق چاپی نیاز به طراحی‌های چشم نواز و جذاب داریم که بتواند سطح کسب و کار شما را به مخاطب منتقل کند. طراحی خلاقانه همراه با رعایت اصول تکنیکی هنری است که هر طراحی نمی‌تواند آن را پیاده‌سازی کند. طراحان سریرا همگی از برترین‌های حوزه گرافیک هستند که می‌توانند نیاز مخاطب را شناسایی و آن را در قالب هنر و مهارت خود پیاده‌سازی کنند. خروجی این کار طرح‌های شگفت انگیزی خواهد بود که شما را از رقبایتان متمایز می‌کند.

طراحان دپارتمان چاپ و تبلیغات قادر به طراحی زیباترین و جذابترین بروشورها، مجلات، کتابچه‌های راهنما، لوگو، بنر و تابلوهای بزرگ تبلیغاتی هستند که نگاه‌ها را به خود جلب خواهد کرد. هزینه خدمات طراحی و چاپ شبکه تبلیغاتی سریرا موجب شده است که همه کسب و کارها بتوانند از محصولات چاپی باکیفیت و طراحی‌های چشم‌نواز بهره‌مند شوند.

لوگو

لوگوی هر مجموعه نشان‌دهنده‌ی قدرت، سبک کار و مهمتر از همه چشم‌انداز و هدف آن مجموعه است. در کنار این آیتم‌های مهم و قابل بحث، اختصاصی بودن لوگو مهمترین و بدیهی‌ترین قسمت پروژه‌های طراحی لوگو می‌باشد. لوگو شروعی برای معرفی بینش و نگرش کسب و کار شماست.

ست اداری

تلاش تیم طراحی سریرا استفاده مناسب، هنرمندانه و دقیق از لوگو، رنگ سازمانی، ویژگی‌ها و مختصات کاری هر مجموعه است. همه اینها در کنار یکدیگر در طراحی سربرگ، پاکت و سایر موارد ست اداری همراهان اعمال می‌شود.

کاتالوگ و بروشور

معرفی درست و دقیق محصولات وخدمات به نحوی که توجه مشتریان بالقوه را جلب کند و موجب بررسی آن محصول و خدمت و در نهایت خرید آنها گردد، مهمترین دلیل طراحی و چاپ این محصول تبلیغاتی برای همراهان ماست .

بیلبورد

“جذب در یک نگاه”  مهمترین هدف طراحی یک بیلبورد تبلیغاتیست. ارتباطات کاری موثر و با سابقه مجموعه‌ی سریرا با مجموعه‌های واگذارکننده‌ی بیلبوردهای مهم و استراتژیک شهر تهران امتیاز ویژه دیگری برای خدمت‌رسانی به همراهان عزیز ما می‌باشد.
طراحی لوگو
ست اداری
کاتالوگ و بروشور
بیلبورد

خدمات چاپ طراحی

از طراحی تا چاپ با دپارتمان چاپ و تبلیغات سریرا

CMYK-01
cmyk 01

واحد چاپ شبکه تبلیغاتی سریرا، به عنوان باتجربه‌ترین بخش مجموعه، با نزدیک به یک دهه تجربه، قادر است به بهترین و دقیقترین نحو، پروژه‌های چاپی را در دسته‌های چاپ افست و چاپ دیجیتال به انجام رساند.
ما در دوران پرافتخار همکاری با مشتریان ارزشمندمان به دغدغه‌های اصلی آنها پی برده و تلاش کرده‌ایم این موارد را به نقطه قوت خود بدل نماییم. مواردی چون پایبندیِ خروجیِ نهایی به رنگ بندی طرح، کیفیت و گرماژ مناسب کاغذ، استفاده از رنگ‌های با کیفیت و نهایتاً صحافی و برش دقیق همگی با مهارت و تجربه بالا اعضای تیم طراحی و چاپ دپارتمان چاپ و تبلیغات سریرا در بالاترین سطح کیفی انجام می‌شود.

تحویل به موقع، قیمت مقرون به صرفه، کیفیت خارق العاده، مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی را می‌توانید در جزیی‌ترین تصمیمات پرسنل چاپ و تبلیغات سریرا مشاهده نمایید.