سئو معجزه فروش

چرا سئو را معجزه فروش می‌گوییم؟ زیرا هیچ راه دیگری در دنیا وجود ندارد که بتوان با صرف اندکی هزینه و فقط طی 6 ماه تا 1 سال میزان فروش را چندین برابر کرد. البته بهتر است به جای هزینه از واژه سرمایه‌گذاری برای بهینه‌سازی سایت استفاده کنیم. شما سرمایه‌گذاری می‌کنید تا با تکنیک‌های مختلف و ابزار متعدد تحولی عجیب در فروش ایجاد کنید.

وقتی سایت شما در صفحات بالای گوگل قرار می‌گیرد، تعداد افرادی که با کسب و کار شما آشنا می‌شوند تا چندین هزار برابر افزایش پیدا می‌کند. حالا تصور کنید 1 درصد از این همه مشتری بالقوه بخواهند محصولات شما را خریداری یا از خدمات شرکت شما استفاده کنند. به همین سادگی فروش شما حداقل ده‌ها برابر افزایش پیدا خواهد کرد و شما شاهد رونق خیره کننده‌ای در کسب و کارتان خواهید بود.

SEO-MONEY

سئو چیست؟

سئو سایت به معنی بهینه‌سازی وب سایت برای موتورهای جستجوست. در این روش با استفاده از تکنیک‌های مختلف موتورهای جستجو را مجاب می‌کنیم تا وب سایت ما را در اولویت بالاتری نسبت به رقبا قرار بدهند.

زمانی که ربات‌‎های گوگل در درون دنیای اینترنت به بررسی وب سایت‎‌های مختلف می‌پردازند معیارهایی را برای امتیازدهی به آنها در نظر می‌گیرند. هر چه سایت شما در پرداختن به کلمات مهم و رعایت استانداردهای مورد نظر موتور جستجو موفقتر عمل کرده باشد در صفحات جستجو در جایگاهی بالاتر قرار می‌گیرد.
گوگل در واقع مثل ويترين مغازه‌اي است كه بهترين‌ها را انتخاب و به عرصه نمايش در مي آورد.

What is SEO

انواع سئو

بهینه‌سازی سایت پروسه‌ای کاملاً تخصصی است که نیاز به دانش و مهارت‌های مختلف دارد. آنالیز رقبا، تحلیل و استفاده از کلمات کلیدی مناسب، بررسی نقاط قوت و ضعف کسب و کار شما، استفاده از ابزارهای مناسب جهت کاربرپسند کردن سایت، فشرده‌سازی فایل‌های جاوا اسکریپت و CSS، بهینه‌سازی تصاویر سایت، لینک‌سازی در سایر وب‌سایت‌ها و رپورتاژ آگهی بخشی از تکنیک‌هایی است که یک سئوکار حرفه‌ای با کمک آنها می‌تواند سایت شما را متمایز از رقبا کند. مجموعه فعالیت‌های سئو سایت را می‌توان در دو دسته کلی سئو خارجی و سئو داخلی قرار داد.

سئو داخلی

سئو داخلی شامل تکنیک‌هایی می‌شود که در درون خود سایت صورت می‌گیرد. مواردی که در این بخش انجام می‌شود پیش‌زمینه‌ای است تا شما بتوانید وارد فاز اصلی معرفی کسب و کار خود به دیگران یعنی سئو خارجی شوید. سئو داخلی سایت شما را مهیای می‌کند تا دیگران بتوانند با مراجعه به آن به خواسته‌های خود برسند.

سئو خارجی

بعد از آنکه سایت شما به کمک سئو داخلی استانداردهای لازم را بدست آورد حالا نوبت به این می‌رسد که بطور گسترده مشتریان را به سمت خود جذب کنید. حتی اگر شما از نظر سئو داخلی به بهترین نحو عمل کرده باشید، بدون سئو خارجی نمی‌توانید به نتایج خوبی برسید. برای مثال یک کلینیک مجهز و پیشرفته را در نظر بگیرید که هیچ تبلیغاتی برای معرفی خود به دیگران انجام نمی‌دهد. تا زمانی که کسی از تجهیزات و امکانات داخل این مجموعه اطلاع نداشته باشد این مرکز نمی‌تواند به ازای ارائه خدمات به درآمد برسد. سئو خارجی در واقع یک تبلیغات در فضای مجازی به کمک مواردی همچون لینک بیلدینگ و رپورتاژ آگهی است که در همین وب سایت به طور کامل شرح داده شده است.

برای سئوی سایت به شکل اصولی و قانونمند نیاز به یک تیم حرفه‌ای دارید که در هر دو زمینه سئو داخلی و خارجی موفق عمل کند..

SEO expert

استراتژی سئو

استراتژی سئو به معنی برنامه‌ریزی دقیق برای پیاده‌سازی انواع تکنیک‌ها و ترفندها جهت رسیدن به نتایج دلخواه است. این موارد همگی در قالب یک برنامه زمان‌بندی شده ارائه می‌شود که زمان انجام آن به موارد مختلفی بستگی دارد. از طول عمر دامنه سایت گرفته تا وضعیت رقابتی کسب‌وکار شما می‌تواند تعیین‌کننده زمان اجرای پروژه باشد. اما بطور کلی می‌توان مدت زمان این پروسه از مرحله آنالیز رقبا تا پایان کار را چیزی حدود 6 ماه تا 1 سال در نظر گرفت. با توجه به آنالیزهای دوره‌ای وضعیت پیشرفت سایت شما و موارد مختلف دیگر استراتژی سئو می‌تواند با تغییراتی جزئی همراه باشد. این تغییرات کمک می‌کند تا پروژه در مسیر درست خود باقی بماند.

TIMING-SEO

دو نکته حیاتی در سئو

برای سئو دو نکته را فراموش نکنید. اول اینکه موفقیت در سئو نیاز به صبر دارد. زیرا نمی‌توان منتظر گرفتن نتیجه و رسیدن به رتبه‌های برتر در مدت زمانی کوتاه بود. مگر با روش‎‌های غیر قانونی یا کلاه سیاه که کاملاً موقت بوده و خیلی سریع با جریمه‌های سنگینی از طرف گوگل همراه خواهد شد.

مورد دومی که باید در نظر داشته باشید این است که تنها رسیدن به رتبه‌های اول کافی نیست. شما باید برای حفظ جایگاهتان تلاش کنید، زیرا رقبای شما با تلاشی مداوم به دنبال پس گرفتن جای شما در صدر نتایج جستجو هستند.

Competition-SEO
endurance running - SEO

مشاوره سئو

هر چند طراحی سایت مجوز حضور شما در دنیای رقابت است. اما برای موفقیت در این رقابت، سایت شما نیاز به سئو و بهینه‌سازی دارد. فراموش نکنید که سئو کلید کسب و کارهای کوچک بوده و فرصتی برای رسیدن آنها به بازارهای جهانی است.

سئوکاران شبکه تبلیغاتی سریرا همگی از برترین‌های این حوزه هستند و سال‌ها تجربه موفق در سئو کردن انواع سایت‌های فروشگاهی و غیر فروشگاهی دارند. اعضای این تیم هزاران کلمه کلیدی را به رتبه‌های اول گوگل رسانده‌اند و اعتقاد دارند هنوز هم کلمات زیادی در کسب و کارهای مختلف انتظار آنها را می‌کشد.

مهارت، وجدان کاری، تجربه، مسئولیت پذیری، پاسخگویی و تعامل تنها بخشی از ویژگی‌های سئوکاران سریراست که آنها را از دیگران متمایز کرده است.

با انتخاب تیم سئوی شبکه تبلیغاتی سریرا همین الان شما بسیاری از رقبایتان را پشت سر گذاشته‌اید. ما از ابتدای راه تا رسیدن به رتبه‌های برتر در کنار شما هستیم و حتی بعد از آن نیز شما را تنها نخواهیم گذاشت. سریرا به شما کمک خواهد کرد تا به یکی از برترین‌های حوزه فعالیت خود بدل شوید. برای رونق کسب و کارتان فقط یک انتخاب فاصله دارید!

قیمت سئو

سئو سایت یک فرآیند پیچیده با دستورالعمل‌های مخصوص به خود است. برای هر سایت با توجه به مولفه‌ها و ویژگی‌هایش باید استراتژی متفاوتی در نظر گرفت و نمی‌توان یک نسخه ثابت برای موفقیت سئو همه سایت‌ها متصور شد.

موارد متعددی در هزینه نهایی سئو سایت نقش دارند. هر کدام از این موارد در جایگاه خود دارای اهمیت زیادی هستند و بدون آنها یکی از ارکان موفقیت در این پروژه را از دست خواهیم داد. برای اینکه بتوانید ضمن آشنایی نسبی با خدمات سئو سایت اطلاعات مناسبی در مورد هزینه سئو داشته باشید شما را به مطالعه مقاله “قیمت سئو سایت” دعوت می‌کنیم.