هزینه خدمات طراحی و چاپ

خدمات طراحی و چاپ شبکه تبلیغاتی سریرا چه از لحاظ تکنیک‌های طراحی و چه از لحاظ کیفیت کاغذ و چاپ در بالاترین سطح اجرا می‌شود. طراحان این مجموعه همگی از حرفه‌ای ترین و خوش ذوق‌ترین طراحان کشور هستند که سال‌ها در بالاترین سطح این عرصه فعالیت کرده‌اند. استفاده از نرم افزارهای روز، بکارگیری مهارت و تجربه، استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و مجهز و بسیاری از موارد دیگر موجب شده است که محصولات چاپی این مجموعه مطابق با استانداردهای جهانی باشد. با وجود همه اینها هزینه خدمات طراحی و چاپ سریرا شما را شگفت زده خواهد کرد.

تعرفه خدمات طراحی و چاپعوامل تعیین‌کننده در هزینه خدمات طراحی و چاپ

تردیدی وجود ندارد که قیمت نهایی و تعرفه خدمات چاپ و تبلیغات به عوامل مختلف بستگی دارد که عبارتند از:

نوع پروژه

اینکه شما درخواست طراحی یک لوگو داشته باشید یا بخواهید یک بروشور چند صفحه‌ای برای شما طراحی شود تعیین‌کننده تعرفه قیمت طراحی است. در مورد بروشور، کاتالوگ و مجله باید این نکته را در نظر داشت که هر چه تعداد صفحات بیشتر باشد طرح‌های اجرا شده نیز بیشتر بوده و قیمت نهایی افزایش پیدا خواهد کرد.

پیچیدگی‌های طراحی 

هزینه خدمات طراحی و چاپ بسته به اینکه شما خواستار یک طرح ساده باشید یا یک طرح پیچیده متفاوت است. مسلماً طراحی‌های ساده زمان کمتری از طراحان خواهد گرفت که این موضوع هزینه خدمات را کاهش می دهد.

اندازه محصولات چاپی

گرماژ و ضخامت کاغذ نقش تعیین‌کننده‌ای در قیمت یک محصول چاپی دارد. همچنین اینکه محصول مورد نظر شما در چه اندازه‌ای چاپ شود می‌تواند نقش مهمی در قیمت نهایی محصول داشته باشد.

برش محصولات چاپی

اینکه برش‌های محصولات عمومی باشد یا شما بنا بر نیاز و سلیقه خود بخواهید محصولاتتان را در برش و قالب‌های خاصی پیاده‌سازی کنید می‌تواند در هزینه خدمات طراحی و چاپ نقش داشته باشد.

چاپ تک رنگ یا چند رنگ

قیمت محصولات با چاپ تک رنگ از محصولات چند رنگ به مراتب پایینتر است. اگر شما قصد چاپ محصولات تمام رنگ را دارید باید بودجه بالاتری برای این کار در نظر بگیرید.

تعداد چاپ و نقش آن در هزینه خدمات طاحی و چاپ

هر چه تعداد محصول بیشتر باشد شما باید هزینه بالاتری را متقبل شوید. اما باید در نظر داشته باشید که نسبت افزایش قیمت در محصولات عمومی غیر خطی است. بعنی اگر شما به جای 1000 سربرگ قصد چاپ دو هزار سربرگ را داشته باشید، هزینه نهایی کمتر از دو برابر خواهد بود.

چاپ عمومی و دیجیتال

میان چاپ عمومی و دیجیتال تفاوت‌هایی وجود دارد. چاپ دیجیتال سریعتر آماده می شود اما هزینه بالاتری دارد.

قیمت‌های مقرون بصرفه

یکی از مواردی که در زمینه استفاده از خدمات چاپی شرکت‌ها را با محدودیت مواجه کرده است این است که استفاده از خدمات با کیفیت با صرف هرینه زیادی همراه است. با وجود استفاده از امکاناتی که در بالا به آن اشاره کردیم، تیم چاپ و تبلیغات سریرا محصولات چاپی و هدایای تبلیغاتی را با قیمتی بسیار مقرون بصرفه ارائه می‌دهد. این قیمت‌ها موجب شده است تا همه کسب و کارهای کوچک و بزرگ بتوانند از خدمات بسیار باکیفیت بهره‌مند شوند. از چاپ لوگو و سربرگ گرفته تا چاپ بروشورها در صفحات مختلف، شما می‌توانید کسب و کار خود را با کمک این محصولات چاپی به همگان معرفی کنید.

استعلام هزینه خدمات طراحی و چاپ 

استعلام قیمت طراحی و چاپبا توجه به مسائل داخلی و خارجی قیمت کاغذ در کشور با نوسانات شدیدی همراه است. به همین دلیل نمی‌توان همواره قیمت مشخص و قابلیت را برای محصولات مختلف در نظر گرفت. به همین دلیل و برای رفاه حال شما مشتریان عزیز امکان استعلام قیمت در وب سایت سریرا فراهم شده است. بر این اساس شما می‌توانید ویژگی‌های محصول خود را از طریق علامت واتس آپ داخل سایت یا ارسال پیام به به شماره 09194385581 اعلام نموده تا همکاران ما در اسرع وقت از طریق تماس تلفنی یا پیام کوتاه هزینه خدمات طراحی و چاپ محصول شما را به اطلاعتان برسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *