web-header

با سریرا تجربه خواهید کرد:

پشتیبانی 24/7

همیشه در کنار شما هستیم.

تحویل به موقع

طرح نهایی را در سریعترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

بهترین کیفیت

پایبندی به اصول فنی و ارائه بهترین کیفیت

تعامل با کارفرما

طراحان ما در تعامل کامل با کارفرمایان بوده و نظرات آنها را در کار اعمال می‌کنند.

شما به یک سایت حرفه‌ای نیاز دارید اگر:

  • قصد فروش محصول یا ارائه خدمات دارید
  • صاحب یک تجارت یا کسب و کار هستید
  • قصد آموزش مهارتهای‌تان را به دیگران دارید
  • قصد دارید علاقمندی‌هایتان را با دیگران به اشتراک بگذارید
  • برای گرفتن شغل مورد علاقه خود به دنبال تهیه یک رزومه هستید
  • و بسیاری دلایل دیگر
online-shop

سایت فروشگاهی

شما می‌توانید با صرف اندکی زمان و هزینه، میلیون‌ها شعبه از فروشگاه خود در سراسر جهان داشته باشید. خبر خوب اینکه برای اداره امور فروشگاهتان اصلاً نیازی به استخدام میلیون‌ها پرسنل ندارید. ما همه این اتفاقات را با راه‎‌اندازی یک سایت فروشگاهی حرفه‌ای امکان‌پذیر می‌کنیم.

طراحی سایت فروشگاهی علاوه بر اینکه باید به اندازه کافی جذاب و کاربرپسند باشد و همه را به سمت خود جذب کند، بایستی از نظر امنیتی بسیار قابل اطمینان باشد. وقتی یک تیم طراحی سایت حرفه‌ای در تمام مدت کنار شما قرار داشته باشد انجام تمامی این کارها با سرعت و به بهترین شکل انجام می‌شود. در این میان شما نیز به عنوان کارفرما ناظر همه مراحل خواهید بود.

در حال حاضر وبسایت انتشارات بین‌المللی جاد و فروشگاه آنلاین ایشاپیست توسط شبکه تبلیغاتی سریرا طراحی شده است.

company-web

سایت شرکتی

اگر قصد فروش آنلاین ندارید و هدف از طراحی سایت فقط معرفی کسب و کار شماست، ما برای شما یک سایت شرکتی بی‌نظیر طراحی می‌کنیم. طراح سایت شرکتی باید مهارت و تخصص کافی داشته باشد تا بتواند ویژگی‌های محصول و خدمات شما را بیشتر در معرض دید مشتریان بالقوه قرار دهد. طراحان سایت شبکه تبلیغاتی سریرا طراحانی کاربلد هستند و می‌دانند چگونه مشتریان را مجذوب کسب و کار شما کنند. انواع کسب و کارها مانند مؤسسه حقوقی بین‌المللی بهنیایی طراحی سایت خود را به مجموعه متخصص سریرا واگذار کرده‌اند.

online-teacher

سایت آموزشی

لذت آموختن و آموزش دادن بسیاری از افراد را به سمت طراحی سایت آموزشی سوق می‌دهد. اگر مهارتی دارید که برای دیگران جالب و سودمند است، طراحی یک سایت آموزشی می‌تواند فضایی مناسب برای انتقال دانش و درآمدزایی شما باشد. ساخت یک سایت آموزشی تفاوت‌های زیادی با سایت‌های دیگر دارد و طراح سایت با علم به این نکته بستر مناسبی برای انتقال سریع اطلاعات و آموزش آنلاین یا آفلاین ایجاد می‌کند.

اگر در گذشته داشتن سایت مختص به شرکت‌های بزرگ بود، امروزه دیگر از ضروریات معرفی کسب و کار یا مهارت‌های شماست. هویت برند شما در طراحی سایت‌تان نهفته است و می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن دقیق‌ترین تعریف از شرکت شما را به دیگران ارائه نماید. 

Successful_Teamwork

این نکته را به خاطر داشته باشید که داشتن طراحی حرفه‌ای در کنار خدمات سئو است که می‌تواند درآمد شما را چندین برابر کند. مشاوران شبکه تبلیغاتی سریرا توصیه اکید می‌کنند برای دیده شدن در موتورهای جستجوی گوگل و پیشی گرفتن از رقبای سمج خود، بعد از ساخت و طراحی سایت، گام بعدی را بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو یا سئو سایت قرار دهید.

برای بررسی قیمت خدمات سئو سایت و طراحی می‌توانید با انتخاب گزینه مورد نظر به مقاله مربوطه هدایت شوید.