قیمت طراحی سایت

رایجترین سوال در زمینه راه اندازی یک سایت قیمت طراحی سایت است؟ اما وقتی به سایت‌های مختلف مراجعه می‌کنید تفاوت قیمت‌ها به شدت گیج‌کننده و عجیب است. حقیقت ماجرا این است که طراحی هر وب‌سایت چالش‌های خاص خود را دارد. این چالش‌ها موجب می‌شود نتوان یک قیمت مشابه برای همه آنها در نظر گرفت. چند عامل عمده وجود دارد که در تعیین قیمت طراحی سایت نقش دارند که به آنها خواهیم پرداخت.

web design costنقش اندازه و تعداد صفحات در قیمت طراحی سایت

بسته به اندازه پروژه هزینه کل طراحی سایت متفاوت خواهد بود. بر این اساس ما اندازه پروژه‌های طراحی سایت را به چهار دسته کلی تقسیم‌بندی کرده‌ایم:

طراحی سایت پایه (1-10 صفحه)

این طراحی مناسب مشاغل جدید، شرکت‌های نوپا و سایت‌های شخصی ساده است که سفارشی‌سازی پیچیده‌ای لازم ندارند و تعداد صفحات آنها بیشتر از 10 صفحه نیست. مهم است که در این موارد سایت به گونه‌ای طراحی شود که در آینده با اضافه شدن بخش‌ها، محتویات و خدمات جدید، گسترش آن آسان باشد.

طراحی سایت کسب و کارهای کوچک (10-20 صفحه)

این نوع سایت‌ها برای معرفی کسب و کارهای کوچک به همراه محصولات و خدمات آنها مناسب است. معمولاً نیاز این سایت ها با طراحی حدود 20 صفحه برطرف خواهد شد. مانند مورد قبلی، این صفحات وب نیازی به توسعه بخش‌های خاص یا سفارشی‌سازی‌های خیلی پیچیده ندارند یا در صورت نیاز طراحی آنها بسیار ساده خواهد بود.

طراحی سایت مشاغل متوسط (20-40 صفحه)

این نوع صفحات وب برای شرکت‌هایی در نظر گرفته می‌شود که تجارت آنلاین دارند. حتی اگر این شرکت‌ها فروشگاه اینترنتی نداشته باشند، قسمت عمده‌ای از فرآیندهای فروششان از طریق صفحه وب انجام می‌شود. به عنوان مثال ارائه یک فهرست کامل از همه محصولاتی که شرکت ارائه می‌دهد یا یک سیستم پیشرفته ردیابی سفارش، محاسبه قیمت با کوپن تخفیف و مواردی مشابه‌ای که در فرآیند فروش برخی کسب و کارها دیده می‌شود.

برای طراحی یک صفحه وب با این اندازه و پیچیدگی باید اطمینان حاصل کنید که بهترین خدمات ممکن و مهمتر از همه یک ارتباط بسیار روان با طراحان سایت داشته باشید. در این موارد استفاده از خدمات پشتیبانی و بروزرسانی به شدت توصیه می‌شود.

طراحی سایت شرکت‌های بزرگ (40-50 صفحه)

در اینجا منظور از پروژه‌های بزرگ شرکت‌هایی است که فعالیت زیادی در اینترنت دارند و کانال اصلی فروش آنها از طریق سایت جریان دارد. فروشگاه‌های اینترنتی بزرگ از جمله این شرکت‌ها هستند. برای طراحی این سایت‌ها دانش فنی و مهارت بالای طراحان ‌سایت بسیار حائز اهمیت بوده و استفاده از خدمات پشتیبانی قدرتمند از ملزومات راه‌اندازی آنهاست.

پیچیدگی و سبک طراحی

پیچیدگی و سبک طراحی عامل تعیین‌کننده دیگری در قیمت طراحی سایت است. یک طراحی کاربر پسند و جذاب می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای در معرفی و توسعه وب سایت شما داشته باشد. اما موضوع اینجاست که پروژه شما به چند طرح منحصر به فرد نیاز دارد؟ اگر ایده شما این است که هر یک از صفحات اصلی، وبلاگ، نمونه کارها، تماس و غیره دارای ساختار متفاوت و ماژول‌های مختلف باشد، طراح مجبور است مدت بیشتری کار کند تا این “طرح‌های منحصر به فرد” را برای شما ایجاد کند. از طرف دیگر اگر ساختار صفحات شما یکسان یا بسیار مشابه باشد (حتی اگر تعداد کل صفحات زیاد باشد)، کار طراح راحت‌تر و سریعتر انجام می‌شود. در نتیجه قیمت  طراحی سایت کمتر خواهد بود.

هرچه پیچیدگی بیشتر باشد، هزینه انجام کار نیز بالاتر است. وقتی صحبت از پیچیدگی می‌کنیم منظور ایجاد امکانات متعدد درون یک سایت است. این ویژگی‌ها شامل درگاه‌های عضویت، فروشگاه‌ آنلاین، درگاه‌های پرداخت الکترونیکی و غیره است. هرچه به امکانات بیشتری در سایت نیاز داشته باشید طراحی و توسعه آن پیچیده‌تر خواهد بود.

نتیجه

هنگامی که راه‌اندازی یک سایت را در برنامه توسعه کسب و کار خود قرار می‌دهید باید به طراحی سایت به عنوان یک سرمایه‌گذاری میان مدت یا بلند مدت نگاه کنید. زیرا راه اندازی سایت دریچه‌ای برای شما ایجاد می‌کند تا با کانال‌های فروش خارق العاده‌ای روبرو شوید. اگر چه تردیدی وجود ندارد که بسیاری از کسب و کارها با بودجه‌های محدودی برای راه اندازی سایت‌ روبرو هستند اما هر چه شما بتوانید امکانات بهتری را در سایتتان لحاظ کنید، احتمال موفقیتتان افزایش پیدا خواهد کرد.

در این مسیر انتخاب یک تیم طراحی سایت مناسب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است زیرا این تیم با تجربه و مهارت بالایی که دارد اصول و قوانین موفقیت یک سایت را می‌داند و از بهترین ابزار و امکانات برای پیشبرد اهداف شما استفاده می‌کند.

همکاران ما در تیم طراحی سایت سریرا با بررسی خواسته‌های شما و امکانات مورد نیاز برای طراحی سایت قیمتی معقول و منصفانه را به همراه مدت زمان اجرای پروژه به شما پیشنهاد خواهند داد. مسلماً در تمامی مراحل کار رعایت اصول فنی در کنار تعامل و اعمال نظر کارفرما انجام خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرآیند استعلام قیمت و انجام مراحل کار کافیست تا با ما تماس بگیرید.

تعرفه طراحی سایتتوصیه مهم

فراموش نکنید که طراحی سایت اولین قدم در موفقیت شما و رونق فروشتان از طریق دنیای شگفت انگیز اینترنت است. زمانی موفقیت شما تضیمن خواهد شد که بتوانید در میان رقبای بی‌شمارتان در این گستره بزرگ جهانی بیشتر و بهتر دیده شوید. بدین منظور توصیه اکید می‌کنیم که با استفاده از خدمات سئو سایت شبکه تبلیغاتی سریرا کسب و کار خود را به صفحه اول موتور جستجوی گوگل برسانید. اینگونه فروش خود را تا ده‌ها برابر افزایش دهید.

قیمت طراحی سایت و قیمت سئو را به عنوان سرمابه‌گذاری‌هایی برای رونق بیشتر کسب و کار خود در نظر بگیرید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای جلسه مشاوره می‌توانید همین الان با شماره تلفن‌های شبکه تبلیغاتی سریرا تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *